One to One

Mix taneczny

Zajęcia te przełamują dotychczasowy schemat nauki różnych stylów tanecznych. Mają za zadanie rozbudzić w dzieciach poczucie rytmu i koordynację ruchową, wyobraźnię przestrzenną i kreatywność, a także uwrażliwić na dźwięki muzyki, jej akcenty i styl. Dlatego też na zajęciach wykorzystuję elementy takich różnorodnych tańców jak

• flamenco
  • rock&roll,
  • elementy zumby
  • hip hop
  • taniec współczesny
  • taniec klasyczny
  • choreografie własne

Zajęcia te wychodzą na przeciw dzieciom i ich zainteresowaniom – dla dzieci młodszych m. in. przygotowane są specjalne układy do popularnych, lubianych piosenek, starsze dzieci często same tworzą elementy choreografii.

Grupy poznają nie tylko rytmy danych tańców, ale także ich historię. Dodatkowo, na zajęciach tanecznych wykorzystuję również wiele rekwizytów (szarfy, chusty, wachlarze, piórka, kapelusze itp.), a także stroje (grupy młodsze). Dla rodziców są również przygotowywane pokazy taneczne.

Dla kogo: 4 – 6 lat

Cena: 35 zł pojedyncze wejście (pierwsze wejście) następnie zakup karnetu

Cena za karnet: 120 zł (4 wejścia, ważny przez kolejnych 5 tygodni)

Kiedy: wtorek godz, 17:15