One to One

Bawialnia bez plastiku dla dzieci od 8 m-ca życia

To przestrzeń dostosowana do wieku dzieci z zabawkami specjalnie wyselekcjonowanymi przez nas i przetestowanymi przez nasze dzieci. Jest ona w bliskim otoczeniu kawiarni, więc dzieci mogą bawić się nie tracąc rodziców z oczu. To co dla nas bardzo ważne to to, że bawialnia nie jest przechowalnią dla dzieci na czas picia kawy przez rodziców – to przestrzeń stworzona specjalnie z myślą o dzieciach! Bardzo dbamy o jakość i czystość otoczenia, zabawek i pomocy edukacyjnych. Znajdziecie u nas drewniane zabawki takich firm jak Grimms, Bajo czy Tegu. Uwielbiane przez dzieci kulodromy, przebijanki czy tory dla autek – Way 2 play. Pomoce Montessori do koordynacji ręka oko, ale też akcesoria do ćwiczenia dużej motoryki – deskę do balansowania Gakker, Wobbel, zjeżdżalnię Jupiduu i uwielbianą przez nasze dzieciaki tablicę manipulacyjną. Tu nie ma plastiku (z drobnymi wyjątkami) i grających zabawek ale nie ma też nudy! Bawialnia jest przygotowana tak, aby pomoce i zabawki były bezpieczne dla najmłodszych dzieci.
Jesteśmy przestrzenią kameralną, więc w bawialni obowiązują zapisy pod nr …

Bawialnia czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 – 18:00 i w niedzielę w godzinach 10:00 – 17:00 z wyłączeniem godzin kiedy organizujemy urodziny.

W bawialni obowiązują zapisy pod nr. tel. 692343234

Dla kogo: od 8mc do ok. 7 lat